Miramare Hotels

HOŞGELDİNİZ

MIRAMARE QUEEN OTEL

Estetik ve zarafetin ahenkle buluştuğu Miramare Queen’de kendinizi Akdeniz’in berrak suları ile huzurlu kumsallarına, teninizi güneşin şımartan dokunuşuna ve ruhunuzu mavi ile yeşilin harmonisine bırakın.Tatilinizin her detayında zarif ve konforlu Miramare dokunuşunu hissedeceğiniz, size ait bir dünyaya davetlisiniz.

KONAKLAMA

Miramare Queen Hotel modern hizmetleri ve arzu ettiğiniz şıklık ile tarihi Akdeniz dokusuna, tabiatına ve maviliğine eşlik eden zarif bir tatil deneyimi sunar. Estetik dokunuşları ve zanaatkarlığı ruhunda barındıran Miramare ayrıcalığını ruhunuzda hissedeceksiniz.

LEZZET

Miramare’nin eşsiz deneyimine ve benzersiz hizmetine ev sahipliği yapan Akdeniz’in benzersiz doğası ve cömertliği dünya seçkilerinden oluşan lezzetlerle buluşur, stil ve standartları bir arada sunan, nahif dokunuşlar ve ince detaylarla sizler için özel hazırlanan, dünya standartlarında eşsiz lezzet ve hizmetleri sizlere sunar. Yemek yemenin zarafetini ruhunuzda hissedin!

AKTİVİTELER

Miramare’nin değerlerini oluşturan misafirlerimize eşsiz hizmetler, lüks ve estetik detaylar ve keyifli anlar sunarken unutulmaz tatil deneyimini sanat ve eğlence ile buluşturuyor, ruhunuzu dinlendirebileceğiniz keyifli anları müzik ve eğlence ile harmanlayıp rengarenk alternatiflerle süslüyoruz.

MİRAMARE QUEEN'DE YAŞAM

Side’nin göz alıcı tabiatına karşı engin mavilikle bezenmiş çarpıcı manzarasında lüks ve kaliteyi Miramare Queen Hotel tarzıyla deneyimleyeceğiniz, güneşin eşsiz dokunuşu ve teninizdeki deniz melteminin enfes hissiyle huzuru ruhunuzda yaşatacağınız, lüks bir konaklamanın benzersiz ayrıcalığı eşliğinde ruhu okşayan doğal güzelliklerin plaj ve havuzlarda ahenk bulduğu size ait bir dünyaya davetlisiniz.

MIRAMARE QUEEN HOTEL

İLETİŞİM

Adres: Ilıca Mah, 277. Sk. No:8, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: 0 242 756 11 43

Faks: 0 242 756 11 50

Eposta: miramare@miramarehotels.com