Miramare Hotels

KEYİFLİ ANLAR, LÜKS DENEYİMLER

AKTİVİTELER

Miramare’nin her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünen inceliği profesyonellikle birleşerek sizlere unutulmaz anlar yaşatır. Akdeniz akşamlarının sakinliğine renk katan dünyaca ünlü gece showları ve güneşli, tatlı esintilerin eşliğinde keyifli gündüz aktiviteleriyle benzersiz anlarınıza bir yenisini ekleyecek, sanatın ve eğlencenin tadına varacaksınız.

Eğlence

Eğlence ve görsel şöleni tüm coşkusuyla yaşayacağınız Miramare Hotels Entertainment ekibi tarafından sizler için hazırlanan birbirinden keyifli ve benzersiz showlar tatilinizi renklendirirken adeta büyüleneceksiniz. Akdeniz’in atmosferine yakışan, akşamlarınızı sanat ve estetikle dolduracak ihtişamlı showları izlerken sahnedeki coşkuyu ve zarafeti hissedeceğiniz eşsiz anlar Miramare’de sizleri bekliyor. Eğlence ve müziğin ruhunuzdaki ritmine ayak uydururken gözlerinizi sahneden ayıramayacaksınız.

SPA

Zarafetin ve nahif tasarımların ruhunuza, bedeninize ve tüm benliğinize bıraktığı etki, eşsiz spa ve masaj deneyimiyle buluşuyor. Otantik ve nahif bir atmosferde sizlere sunulan masaj terapileri, spa bakımları, Türk hamamında geleneksel kese ve köpük masajları, özel yüz ve vücut bakımlarının bütünleyici etkisini tüm vücudunuzda hissederek doğanın iyileştirici gücü eşliğinde bedeninizin yenilenmesini ve ruhunuza yansımasını deneyimleyeceksiniz. Rahatlatıcı masaj ve bakımların doğal ve organik ürünlerle sizlere eşsiz deneyimler sunduğu spa terapisi ile sanatı tüm benliğinizde yaşayın.

Miramare Beach Hotel’in standartları aşan hizmet ve konukseverliği sizden ilham alıyor, eğlenceli ve takdir uyandıran etkinlikleri, canlandırıcı rahatlama terapileri, sağlıklı yaşam imkanları ve ruhunuzu besleyecek tüm güzellikleri sizlere sunma arzusuyla besleniyor, mutluluğun tanımını sizlere zarafet dolu hizmetlerle yeniden sunuyor.

Spor

Sağlıklı yaşam standartlarını sürdürmenin önemini biliyor ve size verdiğimiz değerle son teknoloji ekipmanlar eşliğinde egzersizlerinizi devam ettirmeniz ve fitness standartlarını en üst sınırlarda tutmanız için vücudunuzun dinamiklerini yeniden keşfetme imkanı sunuyoruz. Akdeniz’in tertemiz atmosferinde özel tenis kortları, voleybol ve basketbol sahalarında takım sporları yapabilir, tatil deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz. Spor yapmak hiç bu kadar ilham verici olmamıştı.

Aquapark

Miramare Beach Hotel’in her detaya önem veren anlayışında içinizdeki çocuğu şımartıyoruz. Akdeniz’in yaz sıcağından uzaklaşıp serinlerken eğlenceli zamanlar yaşayacağınız Aquapark, tatilinize macerayı çağırıyor. Keyifli deneyimleri sizlere sunan Miramare, yetişkinlerle çocukları ortak bir eğlencede buluşturuyor. İçinizdeki küçük çocuğun sınırsız eğlenceye ‘evet’ diyeceği birbirinden unutulmaz anılar biriktirmeye hazır mısınız? Her gün 10:00-12:00 / 14:00-16:30 saatleri arasında kullanıma açıktır.