Miramare Hotels

MIRAMARE BEACH HOTEL SİZLERE EŞSİZ LEZZETLER SUNUYOR

LEZZET

Akdeniz'in eşsiz atmosferi eşliğinde gurme lezzetleri deneyimlerken özgürlüğü çağrıştıran, huzurun kokusunu burnunuza çalan esintilerin zarif sunumlardan geçerek ruhunuza işlediğini hissedeceksiniz. Özlediğiniz, vazgeçemediğiniz, deneyimlemediğiniz birbirinden kaliteli lezzetleri sizlere sunan Miramare restoranlarında dünya lezzetlerini adeta sofistike tatlara dönüştüren aşçıların sihirli dokunuşuna şahit olacağınız fantastik bir yemeğe davetlisiniz. Asla daha iyisini tatmadınız!

Gussto Ana Restoran

Miramare zarafetinin odağında, kusursuz bir manzara eşliğinde gurme lezzetler ile kendinizi şımartacağınız, geleneksel dünya tatlarından olağanüstü lezzetler ortaya çıkaran Gusto Ana Restoran’da deneyimlediğiniz her anın sizi eşsiz hissettireceği masalsı sunumları sizlere özel kılıyoruz. Hayal edin, Miramare’de yaşayın.

GURME LEZZETLER, ZARİF KONUKSEVERLİK

A'LA CARTE RESTORANLAR

Zevk sahibi konuklarımıza yalın tatları zarif çeşitlilik ile mükemmel kontrasta sahip bir uyum içinde sunan A’la Carte Restoranlarda her lezzeti yeniden deneyimlemek isteyeceksiniz. Karşı koyulamaz lezzetleri buluşturan İtalyan renkleri ile tatlı bir yaz esintisine yakışan cezbedici tatları ahenkle bir araya getiren Akdeniz ve Ege’nin fevkalade harmonisi etkileyici sunumlarla birleşir, Miramare’nin gurme aşçıları tarafından sizler için özel olarak hazırlanır.

 

Yakamoza eşlik ederek esen tatlı meltemin enfes yemek kokularıyla harmanlanacağı Akdeniz akşamlarının kendine has cazibesi A’la Carte Restoranların nahif ve otantik dizaynıyla büyüleyici bir seramoniye dönüşecektir. Bu eşsiz deneyimi hak ediyorsunuz!

Olive A'la Carte

Akdeniz ve Ege spesiyalitelerini gecenin karanlığına serpilmiş yıldızların altında, tabiatın kucağında, denizden birkaç adım ötede, tuzlu deniz meltemi eşliğinde fantastik bir rüya hissiyle deneyimleyeceksiniz. Yeşillikler altındaki eşsiz atmosferi ile Akdeniz ve Ege’nin ahengi Olive A’la Carte Restoran, taze mezeler, başlangıçlar ve balıklarıyla sizleri lezzetin ritmini hissetmeye davet ediyor.

Sole Mare A'la Carte

Lüks tasarımların zarif sunumlarla kusursuz uyumunu yansıtan ve zarafeti birinci sınıf mutfak deneyimiyle birleştiren Sole Mare A’la Carte Restoran zengin menüsü ile ruhunuzda ve damağınızda unutamayacağınız lezzetler bırakır. Akdeniz’in cömert atmosferinden ilham alarak hazırlanan seçkin lezzetler eşliğinde ayrıcalığınızı tüm benliğinizde hissedecek, standartları aşan Miramare profesyonelliğini yaşayacaksınız.

LEZZETİN RİTMİNİ HİSSET

İÇECEK LEZZETLERİ

Maviye uzanan, renkleri tabiatın nadide güzelliğinden alan natürel bir sanat eseri tadında Akdeniz manzarası, cömert Miramare dokunuşuyla sunulan ferahlatıcı ve lezzetli içeceklerle anlarınızı vazgeçilmez kılar. Olağanüstü Miramare Beach Hotel estetiğinin, hayranlık uyandıran doğanın gücü ile enfes buluşması alışılagelmiş tüm deneyimleri aşan lezzetler ve hizmetlerle eşleşen büyüleyici anlar sunar.

Cafe Del Mar

Tabiata serpilen yaz güneşinin Miramare havuzlarına bıraktığı pırıl pırıl dokunuşlar eşliğinde doğanın ve Miramare’nin size sunduğu tüm ayrıcalıkların tadını çıkarın. Tabiata serpilen yaz güneşinin Miramare havuzlarına bıraktığı pırıl pırıl dokunuşlar eşliğinde doğanın ve Miramare’nin size sunduğu tüm ayrıcalıkların tadını çıkarın.Sizler için hazırlanan enfes yiyecek ve içeceklerle kusursuz anlarınızı daha keyifli hale getirebilir, gurme lezzetlerin tatilinizin her detayına ritimler sunmasına şahit olabilirsiniz.Estetiğin güvertesinde yıldızların nahifliği altında siz keyifle dinlenirken, bırakın, klasik akşam kokteylleri eşsiz bir ana dönüşsün.

Sunset Bar

Göz alıcı Miramare tasarımlarının konforla dizayn edildiği, modern yorumlardan ilham alan Sunset Bar lezzetli içecekleri zarif konukseverlikle sunarak sizleri samimiyetin, şıklığın ve eksiksiz tatların buluştuğu kusursuz anlara davet eder. Lezzetin odağında stil ve zarafetin profesyonellikle harmanlandığı anlarınızı, fevkalade sanatsallığın barındığı bir galeriyi andıran lobi ve teras konforunda nahif bir deneyime dönüştürebilir, siz keyifli sohbetlerinizi yaparken estetiğin güneşten ilham alan dokunuşuyla ruhunuzu hissedebilirsiniz.

 

Kumm Beach Bar

Güneşin teninizi saran huzur dolu hissiyatı ile Akdeniz’in mavi sularında parıl parıl yansıması ruhunuzu okşarken ufuk çizgisinin uçsuz bucaksız sonsuzluğundan parmak uçlarınıza kadar mutluluğu taşıyan tatlı meltemi duyabilirsiniz. Doğanın ve Miramare’nin eşsiz işbirliği içinde sunduğu sıcak ve soğuk lezzetleri deneyimleyebilir, alkollü ve alkolsüz içeceklerle Kumm Beach Bar’ın zarif tatlarını tadımlayabilir, eşsiz lezzetleri taçlandırabilirsiniz. Hayal ettiğiniz tatil, hayallerin ötesinde lezzetlerle ve Miramare zarafetiyle unutulmaz zamanlara dönüşsün.

Dolce Patisserie

Gİnce dokunuşların oluşturduğu vazgeçilmez lezzetlerin nahif sunumlarla Miramare şıklığında damak tadınıza sunulduğu, taptaze ve çeşitli lezzetlerin kahve eşliğinde yepyeni bir ritim tutturduğuDolce Patisserie, gurme tatlı ve tuzluların ağızda dağılan mutluluğuna eşlik eder. Tatlı anılarınızın mövenpick dondurma seçenekleriyle vazgeçemeyeceğiniz lezzetlere dönüşümüne şahit olurken, ruhunuz ayrıcalığınızı tadımlayacak. Lezzetin ritmi kulağınıza hiç bu kadar estetik çalınmamıştı.