Miramare Hotels

SİHİRLİ BİR DOKUNUŞ, SİZE AİT BİR DÜNYA

BEACH'TE YAŞAM

Miramare Beach Hotel’e adım attığınız anda tatilin büyüsünü hissedebileceğiniz, Akdeniz’in parlayan güneşinde ve eşsiz mevsimlerinde parmak uçlarınızda mutluluğun nahif dokusunu yakalayacağınız, alabildiğine mavi ve yeşilin birbirini kucakladığı plaj ve havuzlarda size ait, zamanı durduran deneyimlerle dolu bir yaşam sizi bekliyor!

Plaj

Gökyüzü ve denizin ufuktaki birleşimiyle bir bütün mavilik, birbirini kıskandıran güneş ve kumların altın rengi huzurunu size sunacak. Kumdaki ayak izleriniz, maviye uzanan yol boyunca Side’nin tarihi dokusuna layık palmiye ağaçlarının altındaki yürüyüşlerinizde size ilham olacak. Mevsimin tatlı esintisiyle senfoniye dönüşen palmiyelerin hışırtıları eşliğinde huzurlu bir yürüyüş yaparken ağaçların fısıltısı sizleri kum tanelerinin nahif dokusuna götürecek. Güneşin ve eşsiz maviliğin fevkalade sunumunda plaj boyunca uzanan konforlu şezlonglarda içeceğinizi yudumlarken güneşin teninizi hissetmesine izin verecek ve ait olduğunuz o mükemmel anda olduğunuzdan asla şüphe etmeyeceksiniz.

Havuz

Side’nin sihirli atmosferi ve Miramare’nin sanatsal dokunuşları eşliğinde ayak parmaklarınızdan süzülerek tüm benliğinize ulaşan masmavi berrak suyun ferahlığında yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Akdeniz güneşinin cömertliğinde güneşlenebilir, etkileyici manzaralar sunan palmiyelerin gölgesinde ruhunuzu dinlendirebilir, yiyecek ve içeceklerle tatilinizin sihirli güzelliğini deneyimleyebilirsiniz. Mavi ve yeşilin tonlarını estetik bir dengede sunan havuzlarımızda enfes anlar yaşarken minik misafirlerimiz için tasarlanan havuzda çocuklarınızın eğlencelerine şahitlik edebilirsiniz. Miramare’nin kapalı havuzunda bulunan jakuzi ve masaj hizmetiyle bedeninizle birlikte ruhunuzu da rahatlatabilirsiniz. Konforu, ferahlığı, doğayı ve mavinin göz alıcılığını doyasıya deneyimleyecek, asla bitmesin isteyeceksiniz.

Miraland Mini Kulüp

Miramare’nin Pedagojik eğitime sahip profesyonel ekibi minik ve genç misafirlerimizin değerlerini önemser, kendi dünyalarında eğlenceli, keyifli ve samimi anlar sunar Küçük değerlerimizin büyük dönüşleri olacağı bilinciyle; eğitici ve öğretici etkinliklerle hayal dünyalarının sınırlarını aşan bireysel ve grup aktiviteleri, playstation ve oyun imkanları sunar. Minik ve genç misafirlerimize birer birey olduklarını hissedecekleri, kendilerine ait bir dünyanın kapılarını açarken sizin aklınız asla Miraland’de kalmayacak. Mini Club, 04-12 yaş grubu için; Teenage Club ise 12-16 yaş grubu için 10:00-12:00 ve 15:00-17:00 saatleri aralığında hizmet sunmaktadır. Eğlencenin ve enerjinin başrolündeki gençlerimizden ilham alan Mini Disco her gün saat 20:30’da gençlerimizi eğlenceye davet eder.

TV & Oyun

Dünyanın gündemini takip edebileceğiniz, haber ve keyifli içeriklere ulaşabileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz, nezih ve konforlu koltuklarında vakit geçirebileceğiniz seçenekleriyle Miramare sizlere keyifli anlar sunar.

Comfortzone

Bitmesini istemeyeceğiniz eşsiz tatilinizin sonuna geldiğinizde; check-out işleminden uçuş saatine kadar, lüks bir oda rahatlığında Comfortzone imkanı sağlayan Miramare her daim değerlerinizi öncelikli tutar.

Alışveriş

Doktor ve hemşirelerin gözetiminde sağlık hizmetleri, fotoğraf, kuaför; saat, kuyum, çanta, butik ve market ürünleri gibi tüm ihtiyaçlarınızı Miramare’den bir adım uzaklaşmadan yanı başınızdaki mağazalarda bulabilirsiniz.