Miramare Hotels

ZARİF TASARIM, LÜKS KONAKLAMA

KONAKLAMA

Miramare Queen Hotel modern hizmetleri ve arzu ettiğiniz şıklık ile tarihi Akdeniz dokusuna, tabiatına ve maviliğine eşlik eden zarif bir tatil deneyimi sunar. Estetik dokunuşları ve zanaatkarlığı ruhunda barındıran Miramare ayrıcalığını ruhunuzda hissedeceksiniz.

STANDART ODA

Alan: 25m2

2+1 veya Maks. 3 Yetişkin

Sadeliğin zarafeti ile dizayn edilmiş, konforun samimiyetle buluştuğu balkonlu standart odalarımızda lamine parke zemin üzerine döşenmiş zarif mobilyalar soft renklerle buluşurken, bir french, bir single yatak ve sofa ile konforu, kahve-çay seti, minibar ve içecek seçenekleri ile hizmeti, VRV klima sistemi, kasa, fiber internet, TV, uydu ve müzik yayını ile ayrıcalığı, size özel banyo malzemeleri ile hijyen ve rahatlığı nahif bir konukseverlikle hissedeceksiniz.

TEK ODALI AİLE ODASI

Alan: 25m2

3+1 Kişi

Zarif dokunuşlarla konforun yeniden dizayn edildiği, lamine parke zemin üzerine ince detaylarla döşenen şık mobilyalar eşliğinde sizleri sade bir cömertliğe davet eden, tek odadan oluşan balkonlu aile odalarımız sizlere bir french ve bir single yatak, koltuk, kahve-çay seti, minibar, kasa, fiber internet, TV, uydu ve müzik yayınları ile keyifli anlar ve her gün yenilenen banyo malzemeleri ile hijyeni sunar. Değerlerinize önem veriyor, sizi ilgi odağında tutuyoruz!

COMFORT AİLE ODASI

Alan: 40m2

3+1 veya 4 Kişi

Konforun ince detaylarla buluştuğu, modernliğin lamine parke zeminde estetik mobilya tasarımlarıyla birleştiği Comfort Aile Odası geniş teras, ara kapı ile ayrılan çift oda, misafir ve ebeveyn banyo/wc, bir french ve iki single yatak, kahve-çay seti ve minibar, kasa, VRV klima, TV, uydu ve müzik yayını, her gün yenilenen banyo malzemelerini sizlere özel sunar. Standartları aşan bir tatil için bize ilham kaynağı olduğunuzu unutmayın!

JUNIOR SUIT ODA

Alan: 32m2

2+2 Kişi

Şık tasarımlı mobilyalarla dizayn edilen Junior Suitlerde ara kapı ile ayrılan yatak odası ve oturma odası ayrıcalığı sizleri geniş bir yaşam alanına davet eder. VRV klima, TV, uydu ve müzik yayını, kasa, minibar, çay-kahve seti ve her gün yenilenen banyo malzemeleri ile tatilinizde konforu hissedebilir, balkonunuzda eşsiz manzaraya karşı dinlenebilirsiniz. Tüm zarif detaylara layık olan sizlere huzurlu bir yaşam alanı sunan Miramare’de önceliğimiz sizsiniz!

SUIT ODA

Alan: 47m2

2 Kişi

Nezih tasarımların Miramare dokunuşuyla dekore edildiği, lamine parke zemin üzerinde kusursuzca sergilenen ahşap mobilyalarla döşenmiş Suitlerde iki ayrı oda, bir french yatak, oturma grubu, balkon, TV, uydu ve müzik yayını, fiber internet, kasa, minibar, çay-kahve seti, size özel banyo malzemeleri ve oda servisi hizmetleri ile zarafeti yaşayacaksınız. Düşlediğiniz her detayı en yüksek standartlarda deneyimleyeceğiniz tatili Miramare’nin zarif konukseverliği ile taçlandırın.

BALAYI ODASI

Alan: 75m2

2 Kişi

Zarafetin mimarisi Miramare’nin lamine parke zemin üzerinde şık ahşap mobilyalarla dizayn ettiği Balayı Odası rüya gibi bir deneyim sunar. Balayı Odasında muhteşem manzaralı balkon, yatak odası ile oturma odası ve jakuzi&sauna hizmetleri ile Miramare’nin ayrıcalıklı konukseverliğini deneyimleyeceksiniz. Odalarda VRV klima, TV, uydu ve müzik yayını seçeneklerini deneyimleyebilir; minibar, çay-kahve seti ve nespresso lezzetleri ile anınızı vazgeçilmez kılabilirsiniz. Her anınızı eşsiz güzelliklerle taçlandırmasına alışın!

KING SUIT

Alan: 75m2

3+1 veya 4 Kişi

Lüks bir deneyim yaşamanız için sizleri çarpıcı manzaraya davet eden size ait özel bir dünya tasarladık. Zarafetin tasarımlara eşlik ettiği, şık dekore edilmiş King Suit, deniz ve doğa manzaralı balkonu, iki yatay odası, bir oturma odası ve ebeveyn-misafir banyosu ile sizleri ihtişamın zarif detaylarına davet eder. King Suitte, VRV klima, TV, uydu, müzik yayını, kasa, minibar, çay-kahve seti ve nespresso makinesi olanaklarıyla kaliteli hizmetler sunulur. Miramare’nin eşsiz hizmetleri eşliğinde sizleri sonsuz bir ayrıcalığa davet ederiz.