Miramare Hotels

AKDENİZ’İN CÖMERTLİĞİNDE DÜNYA SEÇKİLERİ

LEZZET

Miramare’nin eşsiz deneyimine ve benzersiz hizmetine ev sahipliği yapan Akdeniz’in benzersiz doğası ve cömertliği dünya seçkilerinden oluşan lezzetlerle buluşur, stil ve standartları bir arada sunan, nahif dokunuşlar ve ince detaylarla sizler için özel hazırlanan, dünya standartlarında eşsiz lezzet ve hizmetleri sizlere sunar. Yemek yemenin zarafetini ruhunuzda hissedin!

Ana Restoran

Akdeniz mutfağının dünya lezzetleri ile buluştuğu, gurme aşçıların dokunuşlarıyla damak tadınızı öven lezzetlere dönüştüğü zengin açık büfe tarzıyla Miramare Queen Ana Restoran, sizlere açık ve kapalı oturma alanlarında muhteşem tatları deneyimleyebileceğiniz zarif ve modern bir ortam sunar. Sizi Miramare’nin kalbine götürecek büyüleyici lezzetin kokusuna hazır olun!
Minik misafirlerimiz için özel hazırlanan, “Baby Corner” eşliğinde sunulan ünlü marka mamalar, çeşitli içecekler ve ihtiyacınız olan ekipmanlar ile değerlerinize önem veriyor, eşsiz deneyimlerinizi kusursuz hizmetlerle birleştirmek istiyoruz.

AKDENİZ STİLİ LEZZETLERİN YENİ RİTMİNİ HİSSET

A'LA CARTE RESTORANLAR

Deniz kenarında nahif Akdeniz tarzını hissettiren, yıldızların büyüleyici güzelliği altında ruhunuzu besleyen, tatlı esen meltemin enfes lezzetlerin kokularına karışarak yeniden ritim kazanacağı, göz alabildiğine zarafetin odağı A’la Carte Restoranlarda lezzetler sizler için özel deneyimlere dönüşecek, asla ayrılmak istemeyeceksiniz.

Olive A'la Carte

Göz kamaştıran Akdeniz tabiatı eşliğinde Miramare gurme aşçıları tarafından sizlere özel, sihirli dokunuşlarla hazırlanan enfes Akdeniz ve Ege lezzetlerinin dünya seçkileri ile yeniden harmanladığı Olive A’la Carte sizleri sonsuz zarafet, büyüleyici bir tabiat ve şımartan deneyimlere davet ediyor. Akdeniz’in tropikal atmosferini ve deniz ürünlerini yepyeni tatlarla deneyimlerken lezzetin ritmini ruhunuzda hissedeceksiniz.

Pascha A'la Carte

Mimari, estetik, sanat ve lüks eşsiz bir uyumla sergilenirken çağdaş yemeklerin sofistike bir lezzete dönüştüğü, gurme aşçıların özenle sunduğu dünya mutfaklarının gelenekle harmanlandığı Pascha A’la Carte sizleri engin bir memnuniyete çağırıyor. Yenilikçi mutfak anlayışının menülerimizde dönüştüğü yeni lezzetler sizlere kaliteli deneyimler sunarken, bu eşsiz auranın en değerli parçası olduğunuzu hissedecek, ruhunuzu lezzetin ritmine bırakacaksınız.

MAVİ VE YEŞİLİN FERAHLATAN YANINI KEŞFET

İÇECEK LEZZETLERİ

İlham veren manzara, Miramare estetiği ve benzersiz hizmet Side’nin keyifli yaz esintisi ve güneşin enerjisi eşliğinde sanatı çağrıştıran zarif detaylara dönüşür. Kalite ve lüksün ferah lezzetlerle, seçkin yiyecek ve içecek konseptleriyle ruhunuza bıraktığı incelikten asla vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Blu Bar

Güneşin teninizi saran sıcaklığında ferahlatan leziz içecek seçenekleriyle sizleri mavinin huzuruna çağıran Blu Bar, eşsiz güneş ışınlarıyla pırıldayan havuz kenarında kaliteli, enfes lezzetleri sizlere sunuyor. Size özel hazırlanan lezzetlerin nahif aroması vazgeçemeyeceğiniz kaliteyi ruhunuza incelikle işleyecek.

Q Bar

Akdeniz’in cömert tabiatından ilham alınarak hazırlanan zarif lezzetlerin kalite ile bir arada sunulduğu Q Bar, damak zevkinize hitap eden zengin tatları sizlere sunar. Zarafetinizden esinlenen Miramare’nin benzersiz hizmetiyle ruhunuzu lezzetin büyüleyici yolculuğunda bulacak, kaliteyi yeniden tadımlayacaksınız.

Kumm Beach Bar

Huzur veren dalga seslerinin lezzeti tamamladığı Kumm Beach Bar, sonsuz Akdeniz güzelliğinin ödülü olan eşsiz lezzetlerini çekici sunumlar eşliğinde tabiata ve engin maviliğe karşı deneyimlemeniz için sizlere sunar. Bırakın, rüyalarınız ruhunuza hitap eden gerçek deneyimlere dönüşsün.