Miramare Hotels

BÜYÜLÜ AKDENİZ GÜZELLİĞİNDE SİZE AİT BİR DÜNYA

QUEEN'DE YAŞAM

Side’nin göz alıcı tabiatına karşı engin mavilikle bezenmiş çarpıcı manzarasında lüks ve kaliteyi Miramare Queen Hotel tarzıyla deneyimleyeceğiniz, güneşin eşsiz dokunuşu ve teninizdeki deniz melteminin enfes hissiyle huzuru ruhunuzda yaşatacağınız, lüks bir konaklamanın benzersiz ayrıcalığı eşliğinde ruhu okşayan doğal güzelliklerin plaj ve havuzlarda ahenk bulduğu size ait bir dünyaya davetlisiniz.

Plaj

Güneşin maviye ilham verdiği, rüya gibi bir eşleşme yaşatan Side’nin baş döndüren tabiatını sizlere sunan Miramare’de kumsalın rahatlatıcı enerjisini teninizde hissederken palmiye ağaçlarının yaprakları eşliğinde rüzgarın müzikalini dinleyebilecek, ağaçlar altında maviye uzanan yolculukta kendinizi arınırken bulacaksınız. Güneşin teninizi ısıtan enerjisi ile huzurlu mavilikten hafif dokunuşlar getiren rüzgarın yumuşaklığı eşliğinde kendinizi eşsiz berraklığa bırakabilir, ruhunuzun yenilendiğini hissedebilirsiniz. Mükemmelin hayat bulduğu Miramare Queen’de eşsiz deneyimlerle dolu bir yaşamı asla unutamayacaksınız.

Havuz

Güneşin masmavi berrak sulara yansıyan ışıltıları doğaya modern bir armağan sunarken, tabiatın doğal yansımaları eşliğinde huzuru hissedeceksiniz. Rüzgarın dokunuşları ile palmiye ağaçlarının hışırtısı kulağınıza çalınacak, bedeninizi ferahlatan maviliğe bırakacaksınız. Minik misafirlerimiz için dizayn edilen çocuk havuzunda çocuklarınızın keyifli anlarına eşlik edebilir, kapalı havuzumuzda bulunan jakuzide kendinizi şımartabilir, eşsiz deneyiminizi tamamlayacak masaj hizmeti ile bedeninizle birlikte ruhunuzu da rahatlatabilirsiniz. Eşsiz anlar yaşatan Miramare Queen Hotel’de ayrıcalığınızı hissedeceğiniz tüm detaylar ruhunuza işleyecek.

Mini Club

Miramare’nin Pedagojik eğitime sahip profesyonel ekibi minik misafirlerimize eğitici ve öğretici aktiviteleri keyif ve sevgi dolu anlarla sunar. Ailenizin minik üyelerinin hayal dünyalarına değer vererek keyifli tatillerinde kendilerine ait renkli bir yaşam alanı sunar. Küçük değerlerimizin büyük dönüşleri olacağını biliyor, Miramare inceliğinin sizler kadar ailenizin tüm üyelerinin hayatına dokunmasını istiyoruz. Minik misafirlerimize birer birey olduklarını hissedecekleri, kendilerine ait bir dünya sunarken sizin aklınız asla Mini Club’te kalmayacak.

TV & Oyun

Dergi ve gazetelere göz atabileceğiniz, haber ve keyifli içeriklere ulaşabileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz size konforuyla hitap eden Miramare’de tatil deneyiminizi doruklara çıkarabilirsiniz.

Alışveriş

Miramare konforu ve hizmeti ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda! Market, saat & gümüş ve kuyum, çanta ve butik ürünleri, fotoğraf, kuaför ve sağlık hizmetleri yanıbaşınızdaki mağazalarda sizlere sunulur.