AKTİVİTELER

Miramare Hotels Entertainment ekibinin sizler için hazırladığı gündüz aktiviteleri ve özel gece showları tatilinize renk katacak, eğlenceli gecelerin anılarını unutamayacaksınız. Festival ve partilerle eğlenceye doyacak; sizler için özel hazırlanan havuz eğlenceleri ve yarışmalar ile vaktin nasıl geçtiğinin farkında olmayacaksınız. Dünyaca ünlü Showları Miramare Entertainment ekibinin özel çalışmaları ile sahnede sizlerle buluşturuyoruz. Tüm Show ekipleri ile sahne sonrası hayatınıza unutulmaz kareler ekleyebilirsiniz.

 

Aquapark

Yaz sezonunda hergün 10:00 - 12:00 / 14:00 -16:30 saatleri arasında hizmet veren aqua parkımız yaz sıcağından biraz uzaklaşıp serinlerken eğlenmek isteyen tüm misafirlerimizin hizmetindedir.

 

Fitness Center

Kapalı havuzla yan yana konumlandırılmış Fitness merkezimizde vücut dinamiklerinizi yeniden keşfedecek ve tatilde egzersizlerinizden geri kalmayacaksınız. Sağlıklı yaşam, spor tatilinize renk ve enerji katacaktır. Vücudunuzun sesini dinleyerek yapacağınız düzenli çalışmalarla tatilinizi zenginleştireceksiniz.16 yaşından küçük misafirlerimiz Fitness Merkezi’nden yararlanamamaktadır.

Havuzlar

Günün en güzel saatlerinde havuzda içkinizi yudumlarken, dinlenerek geçirebileceğiniz yetişkinlere özel geniş ve ferah havuzumuzun hemen yanında; aktiviteler için kullanılan dairesel havuzumuz bulunmaktadır. Ayrıca çocuklara özel havuzumuzda, minik misafirlerin eğlenceli saatler geçirmesini takip edebilirsiniz. Kapalı havuzda bulunan jakuzi bölümünde; vucudunuza masaj yaptırarak rahatlayabilir, günün yorgunluğunu üzerinizden atmış olursunuz.

client1
client1
client1
client1

GAME ROOM

Bilardo, kart oyunları ve daha fazlası...