KONAKLAMA

ODALARIMIZ

Yeşilin ve mavinin kusursuz birlikteliği...

Balkonunuzdan baktığınızda palmiyeler arasında yemyeşil bir doğa, Side antik kentinin masmavi büyüleyen deniz manzarası eşliğinde Miramare Hotels’de keyfini doyasıya yaşayacağınız bir tatilin tadını çıkarın. Siz isteyin ve Akdeniz'in tüm güzellikleri sizin olsun, Miramare Hotels’de hatıralarınız canlansın!

Evinizin rahatlığında

Muhteşem Akdeniz ve yeşil Toros dağları manzaralı odalarımız  siz değerli misafirlerimizin tüm konforu, beklenti,rahatı ve ihtiyaçları düşünülerek  dizayn edilmiştir.

Odalarımızda günün her anı hizmetinizde olan çay ve kahve çeşitlerinden oluşan sıcak içecek standımızla keyifli anlarınıza renk katacağız.

Tüm odalarımızda merkezi klima sistemi,telefon,uydu yayınlı Tv, su ısıtıcısı minibar, saç kurutma makinası, emanet kasası ve plaj havlusu bulunmaktadır. Odalarımız her gün temizlenmektedir. Odalarımızda sigara içilmemektedir.

Ayrıca engelli misafirlerimiz için özel dizayn edilmiş odalarımız mevcuttur. Tatilden sonra hayata bambaşka birisi olarak başlamanızı sağlayacak her anı eğlence dolu, mutlu anlarınızı yaşayacağınız, güzel bir tatilin adresi... Deniz ile doğanın kucaklaştığı tarihi antik kentlerin ortasında sizleri Miramare Hotel’de özel bir tatil bekliyor.

+90 242 756 11 33

HEMEN YER AYIRTIN!

Otelimiz 4 yıldızlıdır, 303 oda mevcuttur, 880 yatak kapasitelidir.

<+90 242 756 11 33

Queen Villa Oda
Queen Villa Oda
Queen Aile Oda
Queen Aile Odası
Queen Balkon Oda
Queen Standart Sea
Queen oda Banyo
Queen Standart Room

DENİZ MANZARALI ODALAR

Balkonunuzdan baktığınızda palmiyeler arasında yemyeşil bir doğa, Side antik kentinin masmavi büyüleyen deniz manzarası eşliğinde Miramare Hotels’de keyfini doyasıya yaşayacağınız bir tatilin tadını çıkarın.