MINI MARE CLUB

Minikler için hazırlanmış kocaman bir çocuk dünyası, güvenli oyun alanları mini futbol sahası, Çocuk festivalleri ve tema günleri zengin aktivite programı ile unutamayacakları bir tatil konsepti onları bekliyor. Çocuklarınız, profesyonel MiniMare ekibi ile güvenle ve neşe içerisinde vakit geçirirken, sizler de eğlenceli bir tatilin keyfini çıkaracaksınız.

 

Miramare Hotels' de çocuklarınız önemsendiğini hissedecek.

 

Haftanın belirli günlerinde aşçılık kurslarından olimpiyat oyunlarına, hayalet avından korsan gününe, vahşi batının kovboylarından ,Kızılderililere pek çok oyun seçeneği ve tema günleri minik misafirleri bekliyor. 

MiniMare Club 4-8 , 8-12 , yaş grupları ve Teenage Club 12-16 yaş aralığı için hizmet vermektedir. MiniMare Club'in girişindeki çocuk resepsiyonunda özel olarak karşılanan çocuklar, aileleri tarafından doldurulan kayıt formları ile güvenle teslim alınarak çocuklarınızla ilgili bilmemiz gerek tüm detaylar öğrenilerek geçirdikleri her anın tadına varmaları ve eğlenceli günler geçirmeleri sağlanır.

Mare MiniClub genelinde kurulu kamera sistemi ile kaybolma ihtimali olmadan Mare MiniClub'deki her anın tadını çıkararak eğlenceli günler geçirirler.

 

KIDS FESTIVAL

Çocuk festivalleri  ve tema günleri zengin aktivite programı ile unutamayacakları bir tatil konsepti onları bekliyor.

client1
client1
client1
client1

HER ŞEY KÜÇÜK MİSAFİRLERİMİZN MASAL GİBİ BİR TATİL GEÇİRMESİ İÇİN

Çocuklarınız, profesyonel  MiniMare  ekibi ile  güvenle ve neşe içerisinde vakit geçirirken, sizler de eğlenceli bir tatilin keyfini çıkaracaksınız.